• O nas

Nasz sklep powstał w Zielonej Górze i istnieje od 2015 roku. Przez 5 lat Biegostacja miała swoją siedzibę przy rondzie obok b. Winiarni, adres: Moniuszki 39/5.
Od 2020 roku funkcjonujemy w wymarzonym dla nas miejscu. Długo szukaliśmy takiego miejsca i udało się. Dziś Biegostacja to ponad 200m2 prestrzeni, gdzie funkcjonuje sklep, kawiarnia oraz centrum regeneracji.
Poprzez witrynę Biegostacja.pl chcemy zaoferować to, co mamy, biegaczkom i biegaczom, którym do Zielonej Góry nie po drodze.

Staramy się oferować wszystko, co biegaczkom i biegaczom niezbędne do realizowania biegowej pasji. Na lato czy na zimę, na wiosnę czy na jesień, do biegania po asfalcie czy po górach, dla początkujących czy zaawansowanych - dobierzecie u nas sprzęt producentów, którym sami ufamy. Sprzedajemy buty, odzież, akcesoria firm m.in.: Salomon, Asics, Mizuno, Brooks, Black Diamond, New Line, McDavid, Royal Bay, Anita oraz mnóstwo odżywek i środków regenerujących dla ludzi, którzy żyją aktywnie. Ubierzecie się u nas od stóp do głów, a do biegowego plecaczka zapakujecie jeszcze coś, by na trasie nie opaść z sił, a po wysiłku uzupełnić minerały by zadbać o mięśnie i stawy.

Stawiamy na dobrą jakość w cenach... na pewno niewygórowanych. Chociaż oczywiście oprócz dolnych i średnich półek mamy też górne - z ekskluzywnymi liniami wymienionych producentów. Zapraszamy!

Spełniamy indywidualne życzenia naszych klientów. Jeśli zatem marzycie o czymś, czego nie widzicie w naszej ofercie, zadzwońcie, a wtedy my zadziałamy. Telefon do nas: Lena 881359427, Paweł 691052827