• BUTY MIZUNO KIEN 3 GT-X (W)

Symbol: J1GK165903

DAMSKIE, BIEGANIE, TRENING, STARTY, TRAIL

ROZMIAR OBUWIA
475.00 -31% 329.00
szt. Do przechowalni
Cena dostawy 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DHL 160 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DHL 5
Paczkomaty InPost 5
Kurier DHL 15
Paczkomaty InPost 15
Dostępność 1 szt.
Waga 0.26 kg

BUTY BIEGOWE DAMSKIE WAVE KIEN 3 GT-X MIZUNO

KOLOR: BLACK/SILVER/DIVA PINK

 

Niesamowity komfort, doskonała przyczepność i wodoszczelność – nowe obuwie Mizuno Kien 3 GT-X świetnie sprawdzą się w każdych warunkach pogodowych na dowolnej nawierzchni.

 

  • Podeszwa zbudowana z elementów bieżnika w kształcie „X” co pozwala na idealną przyczepność na różnych rodzajach podłoża.
  • Cholewka z membraną GoreTex dla niesprzyjających warunków atmosferycznych.
  • Pianka EL8 dla większej lekkości.

 

Technologie, materiały i wyposażenie:

  • Mizuno Wave ® - Unikalna technologia, która łączy w sobie dwie niezbędne podczas biegania funkcje: amortyzację i stabilność. Zaprojektowana dla wszystkich typów biegaczy. Podczas biegu na ciało ludzkie oddziałują ogromne siły i naprężenia. Konstrukcja Mizuno Wave® zapewnia odpowiednią amortyzację i stabilizację, a dzięki właściwemu połączeniu tych dwóch czynników bieganie jest lżejsze i bardziej efektywne.
  • Gore-Tex® - Cała cholewka jest wyposażona w system Gore Tex®. Działanie Gore-Texu opiera się na wprasowanej w tkaninę półprzepuszczalnej membranie, wykonanej z porowatego teflonu. Mikrootwory te są większe niż pojedyncze molekuły wody z jakich składa się wydzielany w postaci pary wodnej pot, a jednocześnie mniejsze niż wielocząsteczkowe pakiety z jakich składa się woda w stanie ciekłym (np. deszcz). Różnica stężeń pary wodnej po dwu stronach membrany powoduje powstanie ciśnienia osmotycznego, co umożliwia transport pary wodnej z ośrodka o większym stężeniu do ośrodka o mniejszym, a jednocześnie membrana jest nieprzepuszczalna dla wody. Bieganie w obuwiu wyposażonym w Gore Tex® szczególnie sprawdza się podczas biegania w deszczu czy śnieżycy po mokrych lub ośnieżonych ścieżkach, gdyż wilgoć z zewnątrz w ogóle nie dostaje się do wnętrza buta, a odpowiednia wentylacja jest dalej zachowania, dzięki czemu szczególnie przy niższych temperaturach stawy i mięśnie w stopie są zabezpieczone przed przechłodzeniem, co bez odpowiedniej ochrony może przyczyniać się do powstawania kontuzji.
  • AIRmesh - Powłoka ta zapewnia najwyższą możliwą oddychalność i komfort wierzchniej części buta.
  • DynamotionFit – System DynamotionFit używając zaawansowanych zasad biomechaniki przechwytuje indywidualne zasady ruchu użytkownika. Dzięki temu, produkty Mizuno współpracują z użytkownikiem w całym możliwym zakresie.
  • X10 - Najbardziej trwała mieszanka gumy węglowej, która jest mniej podatna na ścieranie w obszarach najbardziej na to narażonych, wspiera dodatkowo pracę pięty.
  • EL8 - tworzywo oferujące amortyzację i odbicie na poziomie pianki EVA. Jednak EL8 jest 10% lżejsze, dzięki czemu zwiększa efektywność energetyczną biegu.

image