• BUTY ASICS CUMULUS 20 (W)

Symbol: T6C8N-2093

DAMSKIE, BIEGANIE, TRENING, STARTY

Rozm. Asics (W)
Brak towaru
559.00 -29% 399.00
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 15
Kurier DHL 17
Kurier DHL 22
Dostępność 0 szt.
Waga 0.27 kg

BUTY BIEGOWE DAMSKIE CUMULUS 20 ASICS

KOLOR: PINK

 

Z kolejna edycją kultowych butów Asics GEL-Cumulus® stopy będą cię niosły po ścieżkach, dzięki lżejszej, bardziej dynamicznej piance FluidRide 2.0. Za maksymalną amortyzację odpowiada pianka SpEVA, która nie pozwoli ci stać w miejscu i da ci lepsze wybicie - z pewnością poczujesz je pod dużym palcem.

 

  • Ciesz się większą amortyzacją, którą zapewnia technologia FluidRide 2.0.
  • Wypóbuj nowe, lepsze wybicie z okolic dużego palca.
  • Bezpieczniejsze lądowanie na pięcię i śródstopiu dzięki amortyzacji GEL.

 

Technologie, materiały i wyposażenie:

  • Rearfoot and Forefoot GEL® cushioning - System amortyzujący ASICS Gel jest prawdopodobnie najbardziej znany spośród wszystkich technologii ASiCS. Aby dostarczyć wrażenia możliwie największej absorpcji wstrząsów, jednostki Gel zostały strategicznie ulokowane w środkowej części podeszwy buta. Do systemu amortyzującego ASICS Gel używa się różnych materiałów. W zależności od funkcji jednostki Gel zawierają silikon zamknięty w poliuretanowych kapsułkach. Kształt jednostek Gel także jest precyzyjnie projektowany w zależności od specyfiki funkcji i pozycji w podeszwie buta. Neutralizuje wstrząsy fazy lądowania i wybicia, oraz wspiera proces chodu.
  • I.G.S. - Opracowany przez ASICS Impact Guidance System jest rozwiązaniem technicznym zastosowanym w budowie buta, dzięki któremu zachowana jest możliwość naturalnych ruchów stopy. I.G.S. ułatwia zachowanie naturalnego chodu. Ten rewolucyjny wieloskładnikowy system daje stopom swobodę, dzięki której możesz wykorzystać swój pełen potencjał sportowy. Zapewnia on obuwiu i stopom doskonałą możliwość współpracy przy bardziej naturalnym ruchu od pięty do palców.
  • Guidance Line® - To widoczna linia w środkowej i zewnętrznej części podeszwy, która biegnie przez środek stopy od pięty do palców. Rezultatem jest dostosowująca się platforma buta, która zapewnia bardziej gładkie przejście od fazy uderzenia pięty o podłoże aż do momentu przejścia na palce przy każdym kroku. Automatycznie Guidance Line pomaga w ten sposób biegaczom utrzymać naturalny i sprawny sposób chodzenia, szczególnie na dłuższych dystansach.
  • FluidRide - Efekt ewolucji firmy ASICS w obszarze technologii podeszwy środkowej, zapewniającej wyjątkową lekkość i amortyzację. Dzięki tej technologii biegacze mogą pokonywać dłuższe dystanse w szybszym tempie. Zmiany dokonane w podeszwie środkowej pozwoliły zastosować nową, wyższą gęstość wkładki SpEVA 55, która wspólnie ze wzmocnionym zapiętkiem zapewnia najlepszą charakterystykę odbicia oraz amortyzację przy zachowaniu lekkości.
  • ComforDry™ Sockliner - Wkładka o podwyższonych właściwościach odbicia i amortyzacji, zapewniająca jednocześnie doskonałe odprowadzanie wilgoci oraz wysoki poziom oddychalności.
  • AHAR+ - Cieńsza i lżejsza wersja AHAR. Umieszczana w strategicznych miejscach podeszwy zewnętrznej w celu zwiększenia trwałości przy utrzymaniu niskiej wagi.
  • Drop - 10mm

image